top of page

RSG Performance Group

Public·139 members

(ŽIVÝ PŘENOS TV**) Nizozemsko Řecko koukněte se 7 září 2023






Termín: 08. 2019Hledám spolucestující: Bulharsko, Chorvatsko a jmenuji se Pavel GregorJe mi 47. Hledám parťačku k moři do Chorvatska autem nebo letecky do Bulharska. Na délce pobytu se domluvíme ( do Chorvatska se může jet klidně i na m... termín dovolené: 25. 2017-10. 2018Hledám spolucestující: Itálie, Španělsko a jmenuji se Pavla Hledám parťačku na LM Sardinie, Španělské země. Alespon týden. Poznávání, koupání, i nožní život. Pohodová dovča. Nekuřačka.


2023Hledám spolucestující: Řecko a jmenuji se Hana čandasováráda bych odejela na dovolenou, včervnu nejlepe z Ostravy. Tímto hledám fajn spolucestující. Je mi 65 let a pracuji jako OSVč Termín: 23. 2023Hledám spolucestující: Itálie a jmenuji se Spolucestující Hledám spolucestující ženu +-60 na poznávací zájezd busem do Itálie-Apulie od cest. kanceláře Redok Termín: 20. 07-10. 2023Hledám spolucestující: Egypt, Řecko, Turecko a jmenuji se Lenka Ahoj, hledám pohodovou spolucestující, která by se mnou vyrazila na dovolenou k moři, mám představu opravdu válecí.


Jezdím z 90% po ose s novými náklaďáky od výrobce k dealerům, nástavbářům... Destinace: Albánie, Alžírsko, Andorra, Argentina, Arménie, Austrálie, Ázerbajdžán, Barbados, Barma, Belgie, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Brazílie, Britské indickooceánské teritorium, Česká republika, Dánsko, Egypt, Estonsko, Falklandy, Filipíny, Finsko, Francie, Francouzská Guyana, Francouzská Polynézie, Gibraltar, Grónsko, Gruzie, Guadeloupe, Chorvatsko, Indie, Indonézie, Írán, Irsko, Island, Itálie, Izrael, Jamajka, Japonsko, Jižní Georgie a Jižní Sandwichovy ostrovy, Jordánsko, Kajmanské ostrovy, Kanada, Kazachstán, Kolumbie, Komory, Kostarika, Kypr, Kyrgyzstán, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Madagaskar, Maďarsko, Makedonie, Maledivy, Malta, Mauretánie, Mauricius, Mikronésie, Moldavsko, Monako, Mongolsko, Německo, Nepál, Nizozemsko, Norfolk, Norsko, Nová Kaledonie, Nový Zéland, Ostrovy USA v Tichém oceánu, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Réunion, Rumunsko, Rusko, Řecko, San Marino, Seychely, Singapur, Slovensko, Slovinsko, Spojené státy americké, Srbsko a Černá hora, Španělsko, Špicberky a Jan Mayen, Švédsko, Švýcarsko, Tádžikistán, Thajsko, Tunisko, Turecko, Turkmenistán, Ukrajina, Uzbekistán, Vatikán, Velká Británie a Severní Irsko, Vietnam Termín: 10.


[[[streamování<<<<]']] Nizozemsko Řecko přenos živý 07.09.20 před 4 hodinami — Podívejte se, kudy drogy proudí do Česka Kromě sobotního nálezu 646 kil kokainu mezi banány v distribučním centru jednoho ze řetězců v


[[[online@]#]] Černá Hora Česko Přímý přenos 20 června 20. 6. 2023 — (SLEDOVAT ŽIVĚ>>) Kanada Lotyšsko koukněte se 27 květnaCelkem se naše Nizozemsko, Island, Itálie Skupina I: Řecko, Lotyšsko,


-2. 01-23. 2020Hledám spolucestující: Rakousko a jmenuji se Tom Na prodloužený vikend na lyžích v Rakousku hledáme dvě aktivní lyžařky, věk 40-50...... aktivní odpočinek od prácovních a rodinných povinností...... 2020Hledám spolucestující: Rakousko a jmenuji se Tomáš a Pavel Na prodloužený vikend na lyžích v Rakousku hledáme dvě aktivní lyžařky, aktivní odpočinek od práce, pohoda a relax, doprava autem, ubytování v pohodlí... Termín: 09. 2019-10. 2020Hledám spolucestující: Portugalsko, Rusko, Španělsko a jmenuji se Juro Ahoj, hladam spolucestovatelku na tripy po europe alebo svete. Poznavacky a relax v jednom. Mam rad sport a adrenalin.


NVCT Read-a-Thon at Busboys and Poets Group 14. 6. 2023 — (SLEDUJTE ONLINE<<) Nizozemsko Chorvatsko koukněte se 14 června 2023 Baráž o MS: Portugalsko, Řecko a Ukrajina vykročily vítězně


[ŽIVÝ PŘENOS TV=] Nizozemsko Řecko koukněte se živě 7 před 4 hodinami — [ŽIVÝ PŘENOS TV=] Nizozemsko Řecko koukněte se živě 7 září 2023 55 Kostarika měla kopat penaltu, Torosidis zahrál ve vápně


SAE, kapverdy, kanáry, klidně As... Destinace: Kapverdy, Spojené arabské emiráty, Španělsko Termín: 19. 2018Hledám spolucestující: Itálie a jmenuji se Olda Zdravím milovníky lyží. V uvedeném termínu mi vypadl parťák na lyže. 4 dny skipas Andalo, 5 nocí hotel s polopenzí, doprava vlastní(auto mám)... Termín: 21. 2018Hledám spolucestující: Česká republika a jmenuji se Olda Zdravím všechny milovníky lyží. V uvedeném termínu mi vypadl parťák na lyže, skipas 4 dny, 5 nocí pobyt v hotelu s polopenzí, oblast Andalo, doprava v...


01-10. Ahojte, nechtěl by se někdo přidat a jet v termínu 2. 2022 na dovolenou do Jeseníku? Termín dovolené je už určen, ten si skrz dovolenou v práci... Termín: 01. 2022-19. 2038Hledám spolucestující: Bulharsko, Česká republika, Maďarsko, Polsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Srbsko a Černá hora, Turecko a jmenuji se Petr SkubiHledám partnerku nejen na cestování a poznávání nových míst.


Chtěl bych si ještě letos užít teplýho p... termín dovolené: 16. 2018Hledám spolucestující: Řecko a jmenuji se Dana Hledám spolucestující (ženu). Odlet z Prahy 16. -23. 18, ideálně Řecko -Korfu. Lenošení i poznávání. Termín: 16. 2018 termín dovolené: 13. 2018Hledám spolucestující: Chorvatsko a jmenuji se Keta Ahoj hledam odvoz z Makarské do ČR (Zlín), 1 osoba, jsem solidní.


2019-03. 2020Hledám spolucestující: Nizozemsko a jmenuji se Lukáš ŘezníčekAhoj, nemáš plán na Silvestra? Termín: 30. 2019-29. 2020Hledám spolucestující: Česká republika a jmenuji se Lena někoho na společné výlety po ČR nebo i cestu - spíš bez CK někam dále. Hodně chodit a málo jezdit. 66+ Termín: 30. 2020Hledám spolucestující: Itálie, Thajsko, Ukrajina a jmenuji se Lucinka Ahoj, je mi 24 a hledám touto cestou nějakou holčinu která by chtěla zajet na nějakou dovču!! Destinace: Itálie, Thajsko, Ukrajina Termín: 01. 2020Hledám spolucestující: Řecko a jmenuji se Jana Ahoj, nechce se nekdo vydat na Korfu trek? Ja 32, po rozvode bez deti.


(((ŽIVÝ PŘENOS TV!))) Česko U21 Slovensko U21 přenos živý 7 před 6 hodinami — Nizozemsko U21 1:1 Historie, zajímavosti, úspěchy a hvězdy české reprezentace do 21 (TELEVIZE) Izrael U21 Česko U21 koukněte se živě


2020Hledám spolucestující: Řecko a jmenuji se Arianna Řecko - pevnina, letecky z Vídně, krásné ubytování u moře. Termín: 26. 2020 termín dovolené: 24. 2020Hledám spolucestující: Itálie a jmenuji se Renata Ahoj, hledám spolucestující nejlépe ženu na poznávací zájezd do Toskánska. Na věku nezáleží. Termín: 24. 2020Hledám spolucestující: Řecko a jmenuji se Pavel Rád bych v září někam do Řecka. Jsem nekuřák, senior 65+. Termín: 20. 2020 termín dovolené: 15. 2020Hledám spolucestující: Řecko a jmenuji se Zdenka Spolucestující (ženu) pro klidnou dovolenou, pláž u hotelu, některý z řeckých ostrovů, bez stravy.


termín dovolené: 11. 2018Hledám spolucestující: Česká republika a jmenuji se Pavel LAhoj já 35 let Pavel z Prahy a rád poznám fajn parťačku na běžky, jezdím nejvíce do Jizerek tak 1-2x týdně na den, ale rád vyrazím i na déle. Vše je... Termín: 11. 2018Hledám spolucestující: Česká republika, Itálie, Řecko a jmenuji se Erik Ahoj, rád bych zde uvítal nějákou inteligentní a sympatickou slečnu pro společné cestování a třeba časem nejen na cesty:-) Prostě se poznat a uvidí... Termín: 07. 2018Hledám spolucestující: Itálie, Španělsko a jmenuji se Jana Hledám ideálně partu prima lidí nebo i jednotlivce na letní poznávání Itálie nebo Španělska.


Bez cestovky, ubytování najít na netu. Prostě jen relax, slunce, pláž, voda a pro... Termín: 12. 2019 termín dovolené: 21. 2019Hledám spolucestující: Francie, Rakousko, Řecko, Slovensko, Švýcarsko a jmenuji se L Najde se spolucestovatelka se zájmem o přírodu, jógu, která taky shání parťačku na pohodovou dovolenou? Něco nového poznat, vidět a zároveň zrelaxovat... Destinace: Francie, Rakousko, Řecko, Slovensko, Švýcarsko Termín: 21. 2019 termín dovolené: 19.


[[PROUD-]!] Řecko Česko koukněte se 20/08/2023 20. 8. 2023 — před 12 hodinami — (((ŽIVÝ PŘENOS>))) Řecko Irsko přenos živý 16 června 2023 (TELEVIZE) Švédsko Spojené státy americké koukněte se živě


Nizozemský královský pár se omluvil za cestu do Řecka - iDnes Nizozemský královský pár se ve středu omluvil za cestu do Řecka, kde se panovnická rodina v době koronavirové pandemie a restriktivních opatření v Nizozemsku chystala strávit dovolenou. Dovolenou však král Willem-Alexander a jeho žena Máxima o víkendu přerušili už po 24 hodinách kvůli rostoucímu rozhořčení veřejnosti. Nizozemský královský pár se ve středu omluvil za cestu do Řecka, kde se panovnická rodina v době koronavirové pandemie a restriktivních opatření v Nizozemsku chystala strávit dovolenou. Dovolenou však král Willem-Alexander a jeho žena Máxima o víkendu přerušili už po 24 hodinách kvůli rostoucímu rozhořčení veřejnosti. 21. 10. 2020 iDNES.cz


167 bankovek, každá jiná, ze 48 zemí - Praha ... Mongolsko, Malawi, Madagaskar, Nepál, Nikaragua, Nigérie, Podněstří, Řecko, SSSR, Srí Lanka, 160x poštovní známka, ZNÁMKY Nederland,


Chtěla bych navštívit Kalábrii, Elbu nebo Sardinii, přípa... Termín: 09. 2018Hledám spolucestující: Španělsko a jmenuji se Alena PeťovskáJsi sám/sama? Na poslední chvíli přileť k moři, není to daleko, ale je tu teplo a slunce! Ještě je volný! Bungalow u moře kanáry se spolucestující. Mám... Termín: 08. 2018Hledám spolucestující: Česká republika a jmenuji se Tomáš BalíkZdravíčko Tomáš (25), už jsem si tu našel parťáka na cestování, ale jeden je málo. :) Hledám skupinu, parťáka, parťačku na cestování nebo na různé akc...


Termín: 03. 2018Hledám spolucestující: Česká republika a jmenuji se Jana ObšivačováAhoj, jsem studentka VŠ, je mi 22 let a hledám někoho na společné výlety po ČR v průběhu celého roku. V létě třeba i po Evropě. Nejradši bych nějaké p... Termín: 01. 2018Hledám spolucestující: Rakousko a jmenuji se Ales SAhoj hledám parťáky na krátkou lyžovačku v Alpách (cca 4 dny), auto mám, ubytko apartmán s kuchyní, jídlo bych řešil tam, odhaduji cesta + ubytko +... Termín: 29. 2018Hledám spolucestující: Bulharsko, Egypt, Chorvatsko, Itálie, Řecko, Tunisko a jmenuji se Alice Já a 5ti letý syn hledáme nejlépe taky maminku s dítětem pro finančně výhodnější dovolenou a parťáky ať je s kým pokecat.


Nemám s kým je... termín dovolené: 01. 2022Hledám spolucestující: Belgie a jmenuji se Andrea Ahoj, nejel by někdo do Bruselu? Jen pár dní třeba i s výletem do Antverp? Mám v plánu koupit letenku z Prahy nebo Vídně a pak po vlastní ose. Prohlíd... Termín: 01. 2022Hledám spolucestující: Česká republika a jmenuji se Míla Ahoj, začátkem července chci projít hřebenovku Moravskoslezských Beskyd: začátek: Valašské Meziříčí - Radhošť - Pustevny - Smrk - Šance - Lysá hora -... Termín: 04. 2022Hledám spolucestující: Chorvatsko a jmenuji se Lukáš Ahoj děvčata, po letech mi skončil vztah a rád bych vyrazil na dovolenou do Chorvatska. Termín dovolené už mám v práci domluvený, změnit to nejde a... Termín: 02. 2022Hledám spolucestující: Bulharsko, Řecko a jmenuji se Eva BHledám cestovní partacku na aktivní dovolenou k moři kolem 50 let.


(hodinky!) Nizozemsko Česko koukněte se živě 02/09/2023 6. 8 před 5 dny — (hodinky!) Nizozemsko Česko koukněte se živě 02/09/2023 6. 8. 2023 — 06., 18:00 Belgie Nizozemsko 21. 06., 18:00 Gruzie Portugalsko


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

  • LinkedIn
bottom of page