top of page

RSG Performance Group

Public·139 members

[[[DNES>>>>]]<<<] Česko U21 Slovensko U21 koukněte se 7 září 2023


15. 7. 2023 — Ze strany ISBHF na české dobrovolníky a organizátory byla slyšet jen ... formátu se zámořskými týmy, po covidu byl hlad se na to kouknout.




G. Masaryka. V roce 1932 se klub stěhoval po třetí a naposledy na hřiště U cukrovaru, kde sídlí dodnes. Cukrovar už dávno nestojí. Zůstal z něj pouze komín, všude okolo se staví baráky a říká se tam tomu cukrkandl. SK Modřany v období před a po druhé světové válce hrál 1A třídu a v roce 1947 přišlo na zápas třeba i 3000 diváků. Poté následovala komunistická reorganizace. Vznikly fotbalové oddíly u všech větších modřanských závodů a kopaná v Modřanech živořila. V roce 1955 dochází ke sjednocení zdejších klubů pod názvem Slavoj a trenérem je chvilku František Plánička, bývalý slavný reprezentační brankář.


S podporou radnice se podařilo i zrekonstruovat zázemí klubu. V rámci oslav 100 let fotbalu zde hrála stará garda Sparty. V současné době je klub partnerským klubem AC Sparta Praha a v jeho mládežnických klubech prý hraje asi 250 děcek, takže budoucnost zdejšího klubu je snad růžová. Znak klubu tvoří červenobílé pruhy, žlutý nápis SK Modřany 1919 a okolo modrá. Součástí areálu místního klubu je samozřejmě i restaurace a pizzerie v jednom s venkovním sezením za brankou u Komořanské ulice. Za druhou brankou je pěkný výhled na vilovou Čechovu čtvrť. V nabídce je Gambrinus 10, Plzeň za 45, - a klobása za 55, - Klobása sice menší, ale o to tlustší a chleba a dochucovadel dle libosti.


Článek - Prales tour: SK Modřany BByla neděle 5. 6. 2022 krátce po poledni. Seděl jsem doma u okna nemaje nic smysluplného na práci přemýšlel, co by se tak dalo odpoledne dělat? Na kolo se mi nechtělo, protože bylo moc dusno, ale jako někam ven bych šel. Napadlo mě kouknout na mobilu do aplikace Náš fotbal, jestli se náhodu někde v okolí něco nehraje? Ano už i já jdu s dobou a používám aplikace. A něco se našlo.


Bylo to poslední utkání sezony a béčko Modřan skončilo na devátém místě. Domů, do kopečka, jsem už nešel pěšky, ale jel autobusem. Celkově to bylo velice příjemně strávené odpoledne a myslím, že na fotbale v Modřanech jsem nebyl naposledy. roboACS SK Modřany B - TJ Sokol Bílá Hora 0:5(0:3) Góly: 22. Václav Vochoska 29. Václav Vochoska 38. Jan Šimánek 55. Václav Vochoska 65.


Ghassan Ei-Haj Ahmad), Karel Šmoranc, Václav Vochoska, Matěj Vondráček (79. Dominik Gargel). Co se aktuálně mezi fans děje a co číst dále? Prales tour SF: Dáme ještě jedno čerstvý? Hodnocení sezony - záložníci Hodnocení sezony - obránci Jak česká lvíčata nestačila na Angličany - report z výjezdu na zápas Česko U21 - Anglie U21 Rozhovor s II. vicemiss SPARTA FOREVER 2021 Anetou Hodnocení sezony - brankáři Hodnocení sezony - Pavel Vrba Co týden dal a dá jaro 2022 - Epilog Někdy je to fakt těžký…report z výjezdu na finále Mol Cupu do Uherského Hradiště Všichni ven, ale kdo dovnitř? - názor k současnému dění okolo Sparty 22. ročníku Memoriálu Františka Lhotáka Jak béčko nestačilo na Líšeň - report z výjezdu do Brna na zápas Líšeň - Sparta B Prales tour - FK Radošovice A - FK Dobřejovice A Bořku díky! - report z utkání Sparta - Slovácko Co týden dal a dá jaro 2022 (14.


Fotbal, Evropa: Česko U21 livescore, výsledky, program Livesport nabízí pro tým Česko U21 livescore, konečné a průběžné výsledky, tabulky a detaily zápasů (střelce gólů, žluté a červené karty, srovnání kurzů


Mistrovství Evropy do 21 let - kvalifikace 2023 ME U21 - kvalifikace. Sk 5. 31.08.2001. is. Island. 0:1. cz. Česko. ME U21 - kvalifikace. Sk 3. 06.10.2000. cz. Česko. 2:1. is. Island. ME U21 -


ČESKO U21 – SLOVENSKO U21


V divizi vydržel klub až do roku 1978, kdy kvůli krácení dotací a macešskému chování modřanský podniků (kromě n. p. Chirana) postupně spadli zase až do 1A třídy. Hráli na škvárovém povrchu a s nevyhovujícím zázemím, které rozhodně neodpovídalo tehdejší velikosti Modřan, kde už vyrůstalo sídliště. Klub postupně získal travnatou plochu a v nedávné době i umělku.


(SLEDOVAT ŽIVĚ) Nizozemsko Řecko koukněte se živě 7 září před 4 hodinami — Česko U21 Slovensko U21 přenos živý 7. [[TELEVIZE<]] Francie Maďarsko koukněte se živě 16.05.2023. (ONLINE@@) Hradec Králové Sigma


Česko U21 - Slovensko U21 (dívky) Česko U21 - Slovensko U21 (dívky) Do finále Českého poháru postoupily Hostivař a Svítkov! Blatná s Kladnem se utkají o bronz. 2. 9. 2023.


[[[FOTBAL###]+++]] Česko U21 Slovensko U21 před 2 hodinami — 6/10 Hráči: Český tým do 21 let obvykle patří mezi lepší mužstva v Evropě Přenosy: Utkání reprezentace U21 obvykle přenáší Česká televize


Z domácích nejen mě zaujal střídající David Trajanov, který vzhledem a účesem tak trochu připomínal útočníka Sparty Tomáše Čvančaru. Hosté střídáním hodně omladili (pobavili registrační fotky některých hráčů evidentně z dětských let) a radovali se ještě dvakrát, ale tyhle góly už vám podrobně nepopíšu, jednak proto, že padli na druhé straně hřiště, ale také proto, že i přes to, že jsem tam byl vůbec poprvé, jsem potkal jednoho Sparťana z Komořan, které ho jsem už také hodně dlouho neviděl a tak jsme se víc věnovali kecání než fotbalu. Konečný výsledek tedy 0:5. Hosté upevnili první místo o 8 bodů před Řeporyjemi.


Modřanské béčko hraje v rámci 22. kola Pražské 2A třídy doma s TJ Sokol Bílá Hora. Bydlím v Modřanech už 19 let a ještě jsem tu na fotbale. A tak je na čase to změnit. Na hřiště u bývalého cukrovaru to mám cca 3 km, navíc převážně z kopce, takže příjemná procházka. Na béčko se žádné vstupné neplatí a na místě jsem v 16:45.


Stejně jako minule, když jsem psal report z pralesní ligy z Radošovic, tak i dnes vás lehce seznámím s historií zdejšího klubu. Ta je přece jen o něco málo pestřejší než historie FK Radošovice. Na pastvinách na Cholupickém vrchu začali nadšenci hrát kopanou kolem roku 1900. Sportovní kroužek fotballový byl založen roku 1914 a v roce 1919 Sportovní kroužek Modřany požádal místní zastupitelstvo o zapůjčení pozemku za Kopkánem. V letech 1921 až 1932 sídlil klub na místě, kde dnes stojí základní škola T.


Václav Vochoska Žk: 52. Julius Nosko Rozhodčí: Van Hung Ngo Diváků: 50 Sestava SK Modřany B: Josef Boček - Zdeněk Zahradník, Leonard Marku (K), Tomáš Bičiště, Milan Šídlo (62. Tomáš Vodrážka), Roman Pavljuk, Václav Šobotník, Michal Ardelt, Viktor Poberezhnyi (46. Marek Tichý), Jakub Marek, Lukáš Skalický (55. David Trajanov). Sestava TJ Sokol Bílá hora: Tomáš Rottenberg - Marek Šanda, Jindřich Maryška (K), Tadeáš Motyčka (72. Šimon Kačírek), Julius Nosko, Jan Šimánek, Filip Šorm (65.


BratislavaPřečtěte si o tématu Bratislava. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Bratislava, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Bratislava. Digitální baron: Rozhovor s digitální sochařkou Helenou Lukášovou Pod rukama Heleny Lukášové digitálně ožily už tři historické osobnosti. Naposledy to byl svérázný baron Trenck z doby Marie Terezie. Co musí při podobných rekonstrukcích brát v potaz? A jak současné umění ovlivňují technologie nebo umělá inteligence? | Jan Spěšný Visual Studio 2017 webinář: 6. dubna 2017 odpoledne Přijměte pozvání na půldenní technický on-line seminář “Visual Studio 2017 přehled novinek a technologií” pořádaný při příležitosti uvedení nové řady nástrojů Microsoft Visual Studio 2017.


[[televize#]] Portugalsko U21 Česko U21 on-line přenosu 18 18. 11. 2022 — Portugalsko - Česko 0:0, Reprezentace U21 - Fotbal iDNES.cz (živý sport==) Island U21 Česko U21 koukněte se živě 23


O rok později se klub přejmenoval na Spartak Modřany a začalo se mu dařit. V roce 1960 měl postoupit do divize, ale zase bohužel došlo k reorganizaci a klub byl místo toho zařazen až 11 třídy a po roce postoupil znovu do 1A třídy. V roce 1966 hrál klub krajský přebor. V roce 1968 se Modřany staly součástí Prahy a konečně se jim podařilo postoupit až do divize a tentokrát jim v tom už žádný zásah orgánů nezabránil. V sezoně 1970/971 dokonce Modřany neúspěšně bojovali o postup do třetí ligy.


Pizzu jsem nezkoušel, ale zdejším děckám evidentně chutnala. Za brankou v rohu je i malé dětské hřiště. Jinak se okolo hřiště stojí klasicky u klandru, za postranní čarou u střídaček jsou i lavičky. Na druhé straně je budka využitelná v případě deště. Za čárou ve směru do Modřan pokračuje výstavba baráků a místní říkali, že jim v budoucnu hřiště částečně ustoupí a nějak se posune a bude jinak orientované. V neděli se na fotbal sešlo 50 diváků. Většina zde zůstala po vítězném utkání áčka, které hrálo od 14 hodin. Na áčko se prý vybírá vstupné 30Kč. Béčko Modřan je zhruba v polovině tabulky a hosté tabulku suverénně vedou. Tak nějak neplánovaně si při svých výletech za vesnickým fotbalem vybírám neobvyklé rozhodčí.


Archiv aktualit Po vzájemné dohodě obou klubů bylo utkání 24. kola JL MFK Karviná U21 vs. utkání proti mistrovi z Plzně můžete kouknout ZDE v sestřihu webu


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

  • LinkedIn
bottom of page