top of page

RSG Performance Group

Public·123 members

[TV DREJTPËRDREJT===] Republika Çeke Shqipëria drejtpërdrejt live 07/09/2023


Republika Çeke e gatshme të ndihmojë Ukrainën në organizimin e zgjedhjeve në vitin 2024. 07 Shtator, 2023. 402fdfe8 12a8 3a11 A38f 645f1d8166e1 850 ...
• Vlera e pagesës fikse mujore të planit tuaj Vodafone Unlimited do të shfaqet në faturën tuaj mujore. Ju mund të paguani faturën tuaj brenda datës 25 të muajit pasardhës • Përfitimet e planeve Vodafone Unlimited nuk mund të transferohen në muajin pasardhës. • Përfitimet e planeve rigjenerohen të plota cdo datë 1 të muajit pa pasur nevojë që klienti të kryej ndonjë veprim. • Në rast të konsumit brenda muajit kalendarik të minutave, SMS apo internetit të planit tarifor, klienti duhet të mund të aktivizojë një paketë shtesë për të vijuar komunikimin, ose do të kaloj me tarifim standard. • Pagesa e Vodafone Unlimited mund të bëhet në çdo kohë në një nga dyqanet Vodafone ose në aplikacionin My Vodafone App Paketat shtesë kanë përparësi konsumi në lidhje me përfitimet e planeve tarifore Vodafone Unlimited.


• Përfitimet e përfshira në pagesën fikse mujore të planit Vodafone Unlimited janë të vlefshme edhe në Roaming • Për të shmangur përdorimin e padrejtë dhe/ose abuzues të shërbimit të internetit në Roaming do të aplikohet politika e përdorimit të drejtë sipas kufirit 1GB/ditë. • Me pagesë fikse ditore 400 lekë në EU, USA dhe Canada • Me pagesë fikse ditore 1000 lekë me TVSH në rrjetet Vodacom Afrika e Jugut, Vodafone Australi, Vodafone ose Digicel Fixhi, Vodafone Gana, Vodafone Katar, Vodafone Zelandë e Re, Digicel ose Claro El Salvador, Claro Guatemalë, 3 Hong Kong, Telkomsel Indonezi, Partner Izrael, Docomo ose Softbank Japoni, Safaricom Kenia, Entel Kili, Movistar ose Telcel Meksikë, Movistar ose Claro Nikaragua, Digicel Papua Guinea e Re, MTS ose Megafon Rusi, Digicel Samoa, StarHub Singapor, True Move Tajlandë, Digicel Tonga, Digicel Trinidad dhe Tobago, Digicel Vanuatu, China Unicom Kinë, Vodafone Egjipt, Dubai ose Etisalat Emiratet e Bashkuara Arabe.


Sipas tij, mos dhënia e lejes është kufizim i rëndë i të drejtave kushtetuese dhe i drejtohet drejtpërdrejt kryeministrit Rama kur thotë se po mban qëndrim autokratik dhe antiligjor, pasi nuk pranon dot “votën” e Himarës kundër tij në 14 maj. Kryeministri Rama vazhdimisht është shprehur se çështja Beleri i takon vetëm drejtësisë. Gjatë Asamblesë Kombëtare të PS-së, ai u shrpreh se nuk ka asgjë për të diskutuar me palën greke në lidhje me këtë çështje dhe se pala greke nuk dëgjon asnjë koment por vetëm këmbëngul duke rënë ndesh me ligjet tona.


News24 Live Republika Çeke e gatshme të ndihmojë Ukrainën në organizimin e zgjedhjeve në vitin 2024. 07 Shtator, 2023. 402fdfe8 12a8 3a11 A38f 645f1d8166e1


“Rama nuk pranon dot votën e Himarës”/ Beleri i drejtohet kryeministrit nga burgu: S’ka vendim gjykate që ndalon lejen për betimin tim6 Shtator 2023, 23:43 / POLITIKË ALFA PRESS Kryebashkiaku i zgjedhur i Himarës, Fredi Beleri, i është drejtuar sërish kryeministrit Edi Rama, të cilin e bën përgjegjës për mosdhënien e një leje të veçantë për të bërë betimin. Sipas Belerit, nuk ka asnjë vendim gjyqësor që të ketë rrëzuar kërkesën për leje për të bërë betimin.


Pala greke nuk dëgjon asnjë koment por vetëm këmbëngul. Këto organe kanë marrë veprime e kanë dhënë vendime pavarësisht nga ne e nga ata. S’kemi asnjë debat real për këtë zhvilluar me palën greke për këtë çështje. Qasja jonë është radikalisht e re në historinë e pushtetit politik në Shqipëri. Për të mos u përzier në punët e organeve të drejtësisë por për t’i mbështetur e për ti inkurajuar pa kushte. Është një qasje që i bie ndesh një historie 111 vjeçare, që ka mësuar njerëzit brez pas brezi të mendojë që pushteti politik është ai që e udhëheq atë gjyqësor. Mësimi është bëni si jemi ne mos bëni si bëjmë ne shkurt e shqip. Të arrestuarit i kanë marrë në administrim edhe Facebookun ku postojnë letrat e tij nga burgu.


Detaje të paketës - VodafoneDetaje • Për të shmangur përdorimin e padrejtë dhe/ose abuzues të shërbimeve të kontraktuara për cdo shërbim do të aplikohet politika e përdorimit të drejtë sipas kufirit të përcaktuar në tabelën më sipër. • Në varësi të planit të përzgjedhur me kalimin e kufirit të përdorimit të drejtë për shërbimet zanore (4000min ose 15000min) dhe SMS (1000 ose 5000) kombëtare pajtimtari do të tarifohet me Pay as You Go sipas listës së tarifave standarte.


Qatar 2022 - shorti i grupeve kualifikuese LIVEMe fillim nga ora 18:00, sot në Zvicër do të kuptohen grupet kualifikuese drejt Botërorit të vitit 2022, që do të mbahet në Katar. Pjesë e shortit janë edhe Kosova e Shqipëria. Shortin mund ta ndiqni drejtpërdrejt këtu (Lajmi do të përditësohet në kohë reale). GRUPI A: Portugalia, Serbia, Irlanda, Luksemburgu, Azerbajxhani. GRUPI B: Spanja, Suedia, Greqia, Gjeorgjia, Kosova. GRUPI C: Italia, Zvicra, Irlanda Veriore, Bullgaria, Lituania.


LIVE: Përfundon pjesa e parë, Kosova 1-1 Republika Çeke! 9 korr 2019 — Stadiumi “Fadil Vokrri” është arena e një tjetër ndeshjeje të zjarrtë të Përfaqësueses së Kosovës në rrugëtimin për 'Euro 2020'. Republika


Sonte nata e parë e Eurovizion 2023, ja kur do të 9 maj 2023 — Republika Çeke : Vesna – “My Sister's Crown” Shqipëria do të këndojë në datën 11 maj dhe do të jetë e nënta në


((SHIKONI DREJTPËRDREJT!!)) Republika Çeke Shqipëria 11 orë më parë — Republika Çeke Shqipëria drejtpërdrejt live 7 shtator 2023 Gjatë momentit të hedhjes së shortit, në Pallatin e Kongreseve në


(((Transmetim i drejtpërdrejtë<<))) Shqipëria Moldavia drejt 17 qer 2023 — (Transmetim i drejtpërdrejtë<<))) Shqipëria Moldavia drejtpërdrejt live 17 Republika Çeke, Franca, Gjeorgjia, Greqia, Holanda,


• Në varësi të planit të përzgjedhur me kalimin e kufirit të përdorimit të drejtë për shërbimin e internetit (200GB ose 500GB) pajtimtari do të vijojë të përdore shërbimin internet pa limit por me shpëtesi të reduktuar deri në 128kbps. • Shpejtësia e internetit deri në kufirin e përdorimit të drejtë 200GB për planin Vodafone Unlimited është deri në 50Mbps. • Minutat ndërkombëtare që ofron plani tarifor dhe minutat ndërkombëtare opsionale janë të vlefshme drejt 30 destinacioneve ndërkombëtare: Greqi, Itali, France, SHBA, Kanada, UK, Gjermani, Turqi, Zvicër, Belgjikë, Hollandë, Spanjë, Rumani, Austri, Bullgari, Suedi, Poloni, Norvegji, Slloveni, Kinë, Maqedoni, Kosovë, Serbi, Mal i Zi, Republika Ceke, Kroaci, Irlande, Luksemburg, Danimarkë dhe Hungari.


(sot!!!) Shqipëria Italia drejtpërdrejt falas 16 nën 2022 — Itali-Shqipëri drejtpërdrejt në RTSH dhe SuperSportDita erdhi! Austri; Belgjikë; Kroaci; Kinë; Qipro; Republika Çeke; Danimarkë;


Klaudio Ndreca, Author at SHQIPERIA.CH - Page 86 of 534 Përfaqësuesja e Kosovës arriti të merrte ditën e djeshme një fitore mjaft të rëndësishme ndaj një kundërshtari të drejtpërdrejtë si Republika


Të gjitha lajmet nga Përfaqësuesja e Çekisë Publikohet kalendari, Shqipëria e nis me më të fortin e grupit ndeshjet Formacionet zyrtare: Spanja dhe Republika Çeke në sfidën e drejtpërdrejtë


Ndeshja Kosovë-Çeki, shtohen masat e sigurisë rreth Republika e Çekisë është kundërshtari i radhës i skuadrës sonë në ndeshjen kualifikuese në Grupin A, që njëherësh është edhe rival i drejtpërdrejtë


Këta shqipfolësit me të cilët ndajmë gjuhën dhe vendin janë në të drejtën e tyre por që të abuzojnë me lirinë e të shprehurit. Kush nuk është në të drejtën e vet ta mendojë luftën tonë në drejtësi të porsalindur. ” Fredi Beleri u arrestua në flagrancë para zgjedhjeve lokale të 14 majit dhe mbahet në burg nën akuzën për korrupsion në zgjedhje. Po ndodh...


“Arsyeja përse u zgjat për turizmin ka të bëje nga njëra anë se ky sektor është një pohim I madh që askush nuk e mohon dot, Shqipëria është ngritur në një nivel tjetër. Nga ana tjetër ky duhet të jetë një stimul për të arritur më shumë në çdo sektor tjetër e jo për të fjetur mbi dafina. Ky pohim është impakti i jashtëzakonshëm i organeve të reja të drejtësisë. Mbledhjen e kaluar ju thashë se nuk do të resht së përsërituri gjërat deri në bezdi. Shikojeni me kujdes se çarë po diskutohet mes nesh dhe Greqisë e se çfarë pala greke po kërkon prej nesh, prej meje personalisht.


Sanksionet e Perëndimit, Republika Çeke ngrin asetet e 28 mar 2022 — Shqiptarja është website më profesional me lajme nga Shqipëria dhe Ballkani. Do të gjeni lajme nga politika e vendit dhe e


Gjykata ka thënë që kjo leje është kompetencë e Drejtorit të IEV Penale ku ndodhem, shkruan Beleri në statusin e tij në “Facebook”. “Drejtoria e Përgjithshme e Burgjeve në dy raste është shprehur jashtë afatit 24-orë të parashikuar në rregullore dhe në rastin e fundit nuk është shprehur fare, me qëllim që unë të mos ta ankimoj refuzimin në gjykatë. Dihet botërisht se IEVP Penale dhe Drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve janë nomenklaturë e Këshillit të Ministrave në Shqipëri dhe nuk janë «organe të pavarura të drejtësisë”.


Republika Çeke – Shqipëri / Kombëtarja mbyll përgatitjet 14 orë më parë — Sfida Republika Çeke – Shqipëri do të luhet më 7 shtator 2023, ora 20:45 në stadiumin “Fortuna Arena” të Pragës, sfidë e vlefshme


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page